İtibar Temizliği | Google İsim Temizleme

İtibar Temizliği Nedir:Google Arama Motorunda İlk Sayfada Hakkınızda Çıkan Haber,Resim, Video ve Makalelerin Sizi Rahatsız Edecek Boyuta Gelmesinden Sonra  Ötelenerek Arka Sayfalara Taşınmasıdır.Bu Sayede İsminiz Google ve Diğer Arama Motorlarında Aratıldığında Bambaşka Bir Profil Çıkar.

Bu İşlemler Adınız Soyadınız ile Sınırlı Kalmaz ;Firmanızın İsmide Google Aramalarında hak ettiği itibara ulaşır.Sosyal medyada çıkan haberlerin büyük çoğunluğu bu işlem ile temizlenebilir.

İsminiz Nasıl Temizlenir:İşlemlerimiz seo tekniği ile yapılmaktadır, arama sonuçlarında ilk sayfada sizin istediğiniz haber ve makaleler yer alır.

Google Arama Sonuçlarından Sizin İstediğiniz İçeriği Kaldırmaz .

Birçok Haber Sitesinde Şöyle Bir Haber Yeralmaktadır..

“Google’da hakkınızda çıkan bilgileri, ”unutulmak isteme hakkı”nızı kullanarak sildirtebileceksiniz. Lüksemburg’ta bulunan AB Mahkemesi tarafından verilen karar, gizlilik haklarını savunanlarla ifade özgürlüğünü savunanlar arasında sürmekte olan tartışmalara da noktayı koymuş oldu.”

Türkiye Avrupa Birliği Üyesi Olmadığından Avrupa’daki Bu Habere İtibar Etmeyin Keza Google Başvuru Sayfasında İsim Soy İsimden Sonra Ülke Seç Bölümünde Türkiye Yer Almaktadır.