Kurumsal

2010 yılında interaktif web ajansı olarak kurulan src medya temel iş alanı olarak web tasarım ve Google Seo- Reklamları konusunda Ankaradan Tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.
Anbean gelişen teknoloji ve iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri pozitif bakış açısını ön planda tutarak,müşterilerimiz ile uzun süreli bir işbirliği içerisinde çalışmak, mükemmeliyete yakın çözümleri sunarak tüm sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamayı hedef edinmekteyiz.

Bilişim alanında hizmet verdiğimiz binlerce kurumsal müşterilerimiz ile daha da büyüyor ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz.

Medya ajansı olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışına sahibiz.Uzman ekibimizin tasarım kabiliyetleri ve doğru çözümler üretme gücüyle sizlerin takdir ve övgülerini kazanmakta ve bizlere verdiğiniz bu büyük güçle her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verme çabamızı geliştirmekteyiz.

Medya Ajansı olarak sizlerin ihtiyaçlarını, problemlerinizi, varsa tamamlanmamış ve doldurulması gereken yönlerinizi detaylı şekilde dinleyerek bu konularda çözüm yolları üretir, hedeflerinizi ve ulaşabileceğiniz kitleler arasındaki köprüyü sağlam temeller üzerinde kurar ve alabileceğiniz maksimum düzeydeki en mükemmel ve profesyonel hizmeti sunmaktan dolayı gurur duymaktayız.

SRC Medya Kalıcı ve Kurumsal Çözümler Sunar