İtibar Yönetimi (İsim Temizleme)

  • / /
  • İtibar Yönetimi (İsim Temizleme)

İtibar Yönetimi (İsim Temizleme)

İtibar Temizliği (Yönetimi) Nedir:Google Arama Motorunda İlk Sayfada Hakkınızda Çıkan Haber,fotoğraf, Video ve yazıların Sizi Rahatsız Edecek Boyuta Gelmesinden sonrasında Ötelenerek Arka Sayfalara Taşınmasıdır.Bu Sayede İsminiz Google ve öteki Arama Motorlarında Aratıldığında Bambaşka Bir Profil Çıkar.

Bu İşlemler Adınız Soyadınız ile Sınırlı Kalmaz ;Firmanızın İsmide Google Aramalarında hak ettiği itibara ulaşır.Sosyal medyada çıkan haberlerin büyük çoğunluğu bu işlem ile temizlenebilir.

İsminiz nasıl Temizlenir:İşlemlerimiz seo tekniği ile yapılmaktadır, arama neticelarında ilk sayfada sizin istediğiniz haber ve makaleler yer alır.

Google Arama sonuçlarından Sizin İstediğiniz İçeriği Kaldırmaz .

Biroldukça Haber Sitesinde Şöyle Bir Haber Yeralmaktadır..

“Google’da hakkınızda çıkan bilgileri, ”unutulmak isteme hakkı”nızı kullanarak sildirtebileceksiniz. Lüksemburg’ta bulunan AB Mahkemesi tarafınca verilen karar, gizlilik haklarını savunanlarla ifade özgürlüğünü savunanlar içinde sürmekte olan tartışmalara da noktayı koymuş oldu.”

Türkiye Avrupa Birliği Üyesi Olmadığından Avrupadaki Bu Habere İtibar Etmeyin Keza Google başvuru Sayfasında İsim Soy İsimden sonra Ülke Seç bölümünde Türkiye Yer Almakmaktadır.

SRC Medya Kalıcı ve Kurumsal Çözümler Sunar