Sanal Tur

  • /
  • Sanal Tur

360 Sanal tur açık havalı ve kapalı mekânlarınızın en etkin ve verimli tanıtım yoludur. Hedef müşterilerinize kendi alanınızdaki gelişmeleri ve yenilikleri zahmetsizce tanıtın, hem değerli zamanınızdan hem de harcamalarınızdan tasarruf edin.360 sanal tur çağın dijital görsel gereksinimlerini karşılayan  mekanınızın  etkili tanıtılmasına olanak sağlayan yeni nesil teknoloji programıdır.Dijital ortamda internete bağlı her ziyaretçi  oradaymış hissi ile mekanınızı kolayca  gezebilir.İster mobil telefon ve tabletlerden ister masaüstü bilgisayarlardan maus ve klavye yordamı ile ziyaretçiler noktalar arası geçiş sağlayabilir.

360 sanal gezinti panaromik fotoğrafların dijital ortamda birleşmesinden oluşmaktadır. HD fotoğraf ekipmanları ile sanal tur çekimimiz mekanınızın istenilen tüm özelliklerini yansıtmaktadır.

Fiyat hesaplaması çekim yapılacak nokta sayısı ve uzaklık ölçeğine göre hesaplanmaktadır.Nokta sayısı arttıkça fiyat aralığı düşmektedir.

Örn: Nokta sayısı 5 ise 125×5 olarak hesaplanır, fakat nokta sayısı 50 ise 50×100 olarak hesaplanır.

Mekanınızı ziyarete gelemeyen müşterilerinizin kolaylıkla gezmesini sağlayın, müşteri portföyünüzü genişletin müşterilerden gelecek istek ve önerilerden de ilham alarak firmanızı yenileyin.

Gerçekten mekanınızı görerek ve beğenerek gelen pozitif düşünceli müşterilerle tanışın; rezervasyonlarınız, satışlarınız hızlı, güvenli ve kolay olsun.