Web Tasarım

  • /
  • Web Tasarım

Src Medya alanında uzman olduğu işlerin başında gelen web sitesi ve mobil site işleri ile her ölçekte kobinin dijital platformlardaki ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunabilmektedir. Müşterilerinin maksimum ve minimum ihtiyaçlarını analiz ederek tasarım ve teknolojiyi en iyi şekilde üreten src medya, projelerini hem web hem de mobil (responsive) ortamlarda üst sıralara taşımaktadır.

Şirketinizi yansıtacak yaratıcı mobil uyumlu Web çözümlerimizle “%100” dinamik web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Kurumsallığınıza uygun bir web sitesi istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli detayı olan logonuzla uyumlu, modern grafik tasarımı ile harmanlanmış, göze hoş gelen web sayfası tasarımı yapıyoruz.” Gereksiz detaylardan son derece uzak durup, web sitenizde olması gereken bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir.

Perspektif görümünü küçük değişiklikler ile güncel tutup, uzun süre kullanabileceğiniz web projeniz her zaman güncel ve güzelliğini koruyacaktır. Dinamik olarak yapılan web sitesi  projelerimizde güncel bilgilerinizi çok rahat bir şekilde projenize ekleyerek web tasarımınızın güncelliğini bilgi açısından da gerçekleştirmiş olacaksınız.